0
Summa:0
Cenas ar PVN

Par uzņēmumu

NARBUTAS ir lietuviešu uzņēmums ar globālu perspektīvu. Mēs projektējam un izgatavojam mēbeles mūsdienīgām darba vietām, ņemot vērā 21. gadsimta darbinieku vajadzības. Mēs piedāvājam dažādus risinājumus un dinamisku pieeju katram klientam. Mēs lepni sevi saucam par modernu, izturīgu un funkcionālu mēbeļu uzņēmumu.

Lai nodrošinātu mūsu produktu augstāko kvalitāti un palielinātu ražošanas jaudu, mēs katru gadu ieguldām automatizācijā un robotikā. Ieviešot jaunākās tehnoloģijas, mēs nodrošinām stabilu un elastīgu ražošanas procesu un palielinām pasūtījumu izpildes ātrumu. Mēs vienmēr rūpējamies, lai visi mūsu piedāvātie risinājumi būtu pārdomāti un pārbaudīti, un mūsu ražoto mēbeļu kvalitāte tiek pastāvīgi uzraudzīta. Mūsu mērķis ir iegūt laimīgus klientus, kuri saņem tikai augstākās kvalitātes produktus.

Rūpnīca ir aprīkota ar modernām iekārtām - HOMAG kokapstrādes iekārtām, ADIGE lāzera cauruļu griešanas iekārtām, ABB metināšanas moduļiem, Ideal Line pulverkrāsošanas līnijām un auduma griezēji Kuris. Šīs mašīnas automatizē galvenos ražošanas procesa posmus: griešana ar lāzeru, metināšana, pulverkrāsošanas līnijas, progresīva štancēšana, auduma griešana, apstrāde un iepakošana. Tā rezultātā NARBUTAS ir mūsdienīgs un uzticams uzņēmums, kas ātri ražo kvalitatīvas mēbeles.

Mūsu priekšrocības

5-10 gadu
garantija
Individuālo pasūtījumu
ražošana
Piegāde
visā Latvijā

Mūsu vēsture

NARBUTAS biroja mēbeles tiek ražotas vienā no lielākajām un modernākajām rūpnīcām Austrumeiropā un Centrāleiropā, kas tika uzcelta Ukmerģē, Lietuvā, 2008. gadā. Uzņēmumam pieaugot un pasūtījumu skaitam pieaugot 2018. gadā, mēs ieguldījām vairāk nekā 7 miljonus eiro, paplašinot iekārtu klāstu un ražošanas apgabalu. Tas ļāva rūpnīcai izaugt no 29 100 m² līdz 36 600 m² un darbinieku skaitam - līdz 700 cilvēkiem.

Rūpnīca nodarbojas ar kokapstrādi, ražo un krāso metāla konstrukcijas, griež un šuj audumus, ražo detaļas mīkstās mēbeles un citi strādā. Tāpēc mēs varam ražot visdažādākos produktus, sākot no galdiem, skapjiem un krēsliem līdz akustiskiem risinājumiem.

Produkta dizains

Veidojot katru produktu, mēs koncentrējamies uz klientu. Mēs apzināmies pasaules tendences un rūpīgi pētām mūsdienu darbinieku pašreizējās vajadzības, lai nodrošinātu, ka mūsu produkti ir lietotājam draudzīgi un videi draudzīgi. Mums ir svarīgi, lai mūsu mēbeles būtu funkcionālas, kvalitatīvas un pievilcīgas, un tajā pašā laikā mēs rūpējamies, lai mūsu klientiem nebūtu jāmaksā par to, kas viņiem nav vajadzīgs. Mūsu dizaina devīze ir "Nekas vairāk".

Augsti standarti

NARBUTAS mēbeles tiek ražotas saskaņā ar augstākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem, un tām ir to apliecinoši sertifikāti. Produkta sertifikāts klientam apliecina, ka mēbeles ir drošas, izturīgas un ergonomiskas. Produktus izstrādā pieredzējuši mūsu inovatīvās komandas inženieri. Tajos tiek ņemtas vērā visas drošības un ergonomiskās prasības, kā arī izstrādājumu un materiālu testu rezultāti, kā arī tiek nodrošināts, lai produkti neatkāptos no normas.

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku mājaslapas lietošanu.
Privātuma politika
Akceptēt