0
Summa:0
Cenas ar PVN

Preču atgriešana

 

Vēlos atgriezt preces

Preces atgriešana atteikuma tiesību gadījumā ir iespējama 14 dienu laikā no preces pirkuma (saņemšanas) dienas. Šim nolūkam izmantojiet atteikuma tiesību realizēšanas veidlapu vai uzrakstiet iesniegumu brīvā formā, kurš adresēts mūsu uzņēmumam - SIA “OSPACE” (juridiskā adrese Mazā Nometņu iela 31, Rīga, LV-1002) un nosūtiet uz e-pastu info@omebeles.lv.

Pēc tam prece ir jānosūta atpakaļ vai jānodod tā Omebeles veikalā, bez neattaisnotas vilcināšanās.

Papildu informācija pa tālr. +371 29330062 vai rakstot ziņu uz e-pastu info@omebeles.lv

 

Kādos gadījumos preces var atgriezt 14 dienu laikā?

Jums ir tiesības izmantot atteikuma tiesības un atteikties no preces, laužot preces distances pirkuma līgumu 14 dienu laikā, neminot iemeslu. Preces atgriešanas izdevumi ir jāsedz Pircējam.

Jums ir tiesības pārbaudīt preces īpašības tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt parastā veikalā, proti pārbaudīt preci, lai noskaidrotu tās raksturu, nevis citā nolūkā. Atcerieties, ka esat atbildīgs par preces vērtības samazināšanos.

Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs vai trešā persona, kuru Jūs norādījāt vai pilnvarojāt saņemt preci, saņēmāt preci tās lietošanai.

 

Kādos gadījumos preces nevar atgriezt 14 dienu laikā?

Preces nevar atgriezt 14 dienu laikā, ja:

  • patērētājs ir iznīcinājis vai būtiski sabojājis preces iesaiņojumu;

SIA “OSPACE” informē, ka gadījumā, ja prece tiek pasūtīta speciāli pircējam un tās cena pārsniedz 5000 (pieci tūkstoši) euro, pirkums tiek noformēts tikai veikala telpās (klātesot pircējam), iemaksājot 10% priekšapmaksu. Gadījumā, ja pircējs pirms preces piegādes ir atteicies no preces, priekšapmaksa netiek atmaksāta. Pirms visas pirkuma maksas samaksas pircējs pārliecinās par preces kvalitāti un atbilstību tā vēlmēm. Uz šāda veida pirkumiem neattiecas 14 dienu atteikums.

Saņemot preces no kurjera pārliecinieties par to, ka iesaiņojums nav bojāts.

Ja ir bojājumi, obligāti norādiet tos preču pieņemšanas aktā, kas atrodas pie kurjera.

SVARĪGI: ja preces iesaiņojuma defekts netiks fiksēts pieņemšanas aktā - preces saņemšanas brīdī, vēlāk mēs nevarēsim izskatīt Jūsu pretenzijas par iesaiņojuma un tajā esošās preces bojājumiem. Ja prece ir saņemta bojātā iesaiņojumā un NAV sastādīts akts, tad to var nepieņemt atpakaļ, ja Jūs nolemsiet no tās atteikties 14 dienu laikā.

ĻOTI SVARĪGI: ja iesaiņojums nav bojāts, bet, to atverot Jūs ieraudzījāt, ka:

  1. precei ir ārējie bojājumi (piemēram, bojajums uz galda virsmas);
  2. trūkst detaļu, kuras ir norādītas komplektācijā (piemēram, kastē trūkst uzgriežņa vai skrūves),

tad trīs dienu laikā pēc preces saņemšanas Jūs varat izteikt mums pretenziju un izmantot atteikuma tiesības. Visas pretenzijas, kas tiks iesniegtas pēc šī termiņa, netiks izskatītas. 

Papildu informācija – pa tālruni +371 29330062 vai rakstot ziņu uz elektronisko pastu info@omebeles.lv.

 

Vai man tiks atgriezta nauda par preci un piegādi?

Jā, tiks atgriezta.

Ja Jūs atsakāties no preces, ievērojot atteikuma tiesību termiņu, mēs atmaksāsim visu no Jums saņemto naudu, tostarp izdevumus par piegādi (izņemot papildu izdevumus, kuri ir radušies, ja Jūs izvēlējāties piegādes veidu, kurš nav vislētākais no mūsu piedāvātajiem piegādes standarta veidiem), bez neattaisnotiem kavējumiem un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tās dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no konkrētās preces.

Atmaksa tiks veikta, izmantojot to pašu apmaksas veidu, kuru Jūs izmantojāt sākotnējā darījumā, ja nav izteikta skaidra piekrišana citam apmaksas veidam.

Jebkurā gadījumā saistībā ar šo atmaksu no Jums netiks iekasēta samaksa, mēs varam aizturēt maksājumu līdz brīdim, kamēr saņemsim preci atpakaļ, vai arī, kamēr Jūs uzrādīsiet apstiprinājumu tam, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir izpildīta ātrāk.

Pievērsiet uzmanību tam, ka:

  • Preci ir nepieciešams nosūtīt atpakaļ vai arī nodot mums Omebeles veikalā - bez neattaisnotiem kavējumiem un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienas pēc dienas, kad Jūs paziņojāt mums par savu lēmumu atteikties no šī līguma. Termiņš būs ievērots, ja Jūs izsūtīsiet preces atpakaļ līdz 14 dienu termiņa beigām no preces iegādes (saņemšanas) dienas.
  • Jums būs jāsedz tiešie izdevumi, kas saistīti ar preces atgriešanu.
  • Jūs esat atbildīgi par preces vērtības samazināšanos, ja preces ir lietotas citiem mērķiem, kas nav saistīti ar tās īpašībām.
  • Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu laikā, kad ir spēkā atteikuma tiesības (tostarp par pilnu un nevainojamu iesaiņojuma saglabāšanu).
Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku mājaslapas lietošanu.
Privātuma politika
Akceptēt